x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Defy Damage
Defy Damage ProSeries 1
ProSeries 1 – to specjalny sprej, który rozpyla się na suche włosy przed farbowaniem. Produkt tworzy coś w rodzaju ochronnej tarczy, który natychmiast zaczyna chronić je przed szkodliwymi skutkami zabiegów chemicznych, a do tego wzmacnia wnikanie koloru. To pierwszy etap w drodze ku pięknym włosom o niesamowicie żywej barwie.

Sekretem są kluczowe składniki: arginina, olej z nasion moringi oraz lipidów ochronnych.

Formuła zabiegu oparta jest na nowoczesnej technologii New Smart Release, która dostarcza liposomy do samego budulca włosa – i to nie tylko podczas aplikacji, ale przez cały czas.

New Smart Release to trzy składniki, które razem są dosłownie nie do pokonania: olej z owocu dzikiej róży, arginina oraz keratyna. Efekt? Naprawa, wzmocnienie oraz ochrona włosów przed skutkami codziennej stylizacji. Seria Defy Damage zawiera wyższy stopień koncentracji formuły Smart Release, dzięki czemu pielęgnacja staje się jeszcze bardziej skuteczna. 

Zabieg gwarantuje:

– 80% mniej łamliwości*
– 5x mocniejsze włosy*
– Luksusowa objętość i pogrubienie włosów
– Wzmocnienie & odnowienie struktury włosa
– Wyrównana porowatość dla lepszego wnikania koloru
– 90% lepsze utrzymanie nasyconego koloru**
– Formuła ochrony struktury włosów „od A do Z”
– Natychmiastowe uczucie miękkości
– Zwiększony połysk
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!