x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Keratynowa Koloryzacja Permanentna
Vero K-Pak Color Base Breaker

JOICO Vero K-Pak Color Base Breaker
nie zawiera amoniaku i rozjaśnia włosy o 1 poziom już w 10 minut. Jest doskonałym rozwiązaniem na retusz i odświeżenie koloru między koloryzacjami. Jego użycie jest nie tylko opłacalne, ale i nieskomplikowane, a zaawansowane technologie pozostawiają włosy zdrowe i lśniące.

JOICO Vero K-Pak Color Base Breaker jest dostępny w dwóch kolorach:
• Original - idealny do tworzenia naturalnych, ciepłych tonów bez depozytu. Wystarczy pozostawić na 10 minut, aby uzyskać rezultat - jest więc wystarczająco delikatny, aby podczas tej samej wizyty stosować koloryzację lub rozjaśnianie.
• Cool - zawiera wszystkie cechy Original oraz dodatkowo kontroluje ciepłe tony.

Możliwości stosowania:
• Rozjaśnienie o 1 ton włosów naturalnych
• Tworzenie efektu ombre
• Niwelowanie odrostu
• Niwelowanie delikatnej siwizny

JOICO Vero Color Base Breaker zawiera K-Pak Quadramine Complex™, który gwarantuje piękny kolor, ponieważ rekonstruuje włosy od zewnątrz i wewnątrz podczas zabiegu koloryzacji, pozostawiając zdrowe i piękne włosy. System czyni włos zdrowszym i stanowi kotwicę dla pigmentu, który na dłużej jest zatrzymany we włosie, co daje w efekcie o wiele bardziej trwałe rezultaty i piękny kolor oraz zdrowe włosy.
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!