x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Joico
Aktualności
Joico
Aktualności
Joico
Flip Turn - utrwalenie pod każdym kątem!
Flip Turn to lakier, którego potrzebujesz - perfekcyjne wykończenie i niesamowita objętość, a to wszystko nawet do góry nogami!

Nadający objętość lakier Flip Turn zapewnia mocne utrwalenie i przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów. Poznaj go i wypróbuj innowacyjny aplikator, który pozwala na stosowanie produktu w 360 stopniach - także do góry nogami.

Mocne i długotrwałe utrwalenie idzie w parze z wyjątkową objętością. Flip Turn to nowy, mocno utrwalający lakier w areozolu, który oprócz utrwalenia zapewnia maksymalną, dodatkową objętość. Dzięki unikatowemu aplikatorowi produkt można aplikować w 360 stopniach, nawet do góry nogami - dzięki temu możecie być pewni utrwalonej fryzury przez cały dzień.

Flip Turn nie sklepja włosów - utrwalenie jest mocne, ale elastyczne, dodatkowo pasma są odporne na wilgoć. Lakier nie łuszczy się i nie obciąża włosów. Dzięki zawartości AquaLastic™ włosy są również chronione podczas stylizacji na ciepło, natomiast Bio-Advanced Peptide Complex™ dodaje pasmom siły i blasku.

A rezultaty? Fantastyczna ochrona przed wilgocią, utrwalenie fryzury przez cały dzień i objętość, jakiej potrzebujesz - aplikowana nawet do góry nogami!
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!