x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Joico
Aktualności
Joico
Aktualności
Joico
Nowe odcienie farb JOICO INTENSITY – Kolekcja Rock Candy
Przedstawiamy najnowszą kolekcję Rock Candy z serii JOICO Color Intensity.

JOICO Color Intensity to seria półtrwałych farb, które odpowiadają na potrzeby najbardziej wyszukanych gustów. Linia Rock Candy zawiera pięć nowych kolorów, w tym najbardziej pożądanego – TITANIUM, który pozwala na najmodniejsze obecnie koloryzacje w stylu ‘granny hair’, czyli kontrolowanej siwizny.

Kolory z linii Rock Candy:
-  Color Intensity Orchid
-  Color Intensity Magenta
-  Color Intensity Black Pearl
-  Color Intensity Light Purple
-  Color Intensity Titanium

Intensywnie skoncentrowane pigmenty zawarte w farbach JOICO Color Intensity zostały zaprojektowane po to, aby nadawać piękny, nasycony, wibrujący kolor, który utrzymuje się do 15 myć.
Farby mogą być aplikowane prosto z tubki jako pojedyncze, czyste odcienie lub mieszane ze sobą w celu stworzenia nowych, unikalnych kolorów.
Paleta zawiera także Clear Mixer, który pomaga tworzyć pastelowe odcienie i pogłębiać połysk włosów.
Tak jak we wszystkich produktach JOICO, tak i w farbach Color Intensity zawarty jest ekskluzywny Quadramine Complex™, który gwarantuje bezpieczeństwo włosów podczas koloryzacji oraz aktywnie je odbudowuje utrzymując w znakomitej kondycji.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!