x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Joico
LUMISHINE
Joico
LUMISHINE
Joico
Ambasadorzy styliści
Poznaj naszych Ambasadorów Stylistów LUMISHINE z całej Polski, którzy pracują na rewolucyjnej linii koloryzacji JOICO z technologią ArgiPlex. Zajrzyj do ich salonów i sprawdź, jakie zadwolone klientki je odwiedzają oraz jakie wspaniałe rezultaty otrzymują.

Nie wahaj się, podejrzyj pracę stylistów z różnych miast.
 • Salon DamianCzesze
  "Jeszcze nigdy kolor nie był tak nasycony i błyszczący, a włos tak wypielęgnowany. Genialna konsystencja pozwala na przeróżne techniki koloryzacji. Obecnie to nasz faworyt wśród farb dostępnych na rynku."

  Damian i Magda

  Salon DamianCzesze, ul. Cybulskiego 1, Wrocław

  Zajrzyj do salonu
  Happy Hair
  "LUMISHINE to bezgraniczna przyjemność z koloryzacji dla fryzjera i luksus, na który zasługują włosy każdej klientki. Blask i trwałość tych farb jest zadziwiająca."

  Anna

  Salon HappyHair, ul. Krzemieniecka 129, Wrocław

  Zajrzyj do salonu
 • Daily Beauty
  "Niesamowity blask, intensywne i wyjątkowe odcienie, wydłużona trwałość koloru, poprawa kondycji włosów sprawiły, że doświadczyłam pracy na najwyższym poziomie. Zastosowany system ArgiPlex dał mi poczucie bezpieczeństwa, przyjemny zapach poczucie komfortu.
  Koloryzacja LUMISHINE to także krótki czas działania, a jej kremowa konsystencja sprawia, że praca z tym produktem jest szybka, łatwa i przyjemna.
  Uważam koloryzację LUMISHINE za lidera koloryzacji na rynku fryzjerskim."

  Dorota Janiszewska


  Daily Beauty, ul. Wspólna 54a/3, Warszawa

  Zajrzyj do salonu
  Przystań MarieMarie
  "Wspaniały połysk, długotrwały kolor, cudowna miękkość włosa. Pracuję na koloryzacji LUMISHINE od początku i wiem, że zostanie ze mną na długo. Klientki same pytają o LUMI. To niebywałe, sława wyprzedza ten produkt na kilometry."

  Marie

  Przystań MarieMarie, ul. Muszyńska 31, Warszawa

  Zajrzyj do salonu
  Kasper Muth
  "Pracując na nowej linii farb JOICO LUMISHINE jestem bardzo zaskoczony. Dzięki koloryzacji jest zapewniona idealna jakość włosów, miękkość i blask utrzymujący się do 30 dni. Ponadto farba gwarantuje odbudowę włosów w trakcie koloryzacji, ma super konsystencję i zapach."

  Kasper

  Kasper Muth, Pańska 65/36, Warszawa

  Zajrzyj do salonu
 • Studio Effect
  "Dzięki JOICO LUMISHINE włosy mają wręcz lustrzany blask, co najbardziej chwalą sobie klientki. Farby mają przyjemny zapach (kwiatowe nuty bergamotki i irysa oraz drzewo sandałowe). Całkowity czas zabiegu jest krótszy. Dla mnie najważniejsze jest jednak to, że włosy są odżywione i odbudowane (JOICO LUMISHINE uzupełnia 100% argininy we włosie), a trwałość koloru przedłużona."

  Joanna

  Studio Effect, ul. Starowiejska 41/43 (budynek Atrium), Gdynia

  Zajrzyj do salonu
 • Pracownia Pater
  "Od zawsze uważałem koloryzację JOICO za najmniej inwazyjną dla włosów, natomiast efekty osiągane na JOICO LUMISHINE przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Najważniejsze jest jednak to , że moje klientki też to zauważyły"

  Dawid

  Pracownia Pater, ul. Kurniki 5, Kraków

  Zajrzyj do salonu
  Oasis Beauty & Spa
  Ta farba gwarantuje o wiele silniejszy połysk, dłużej utrzymujący się kolor i skuteczną odbudowę włosów już podczas koloryzacji!
  Zapraszamy serdecznie!

  Oasis Beauty & Spa, ul. J. Dietla 47/1, Kraków

  Zajrzyj do salonu
 • DAY-SPA Małgorzata Bartoszewicz
  Jestem pod wrażeniem koloryzacji JOICO LUMISHINE. W palecie można znaleźć piękne, czyste, perłowe blondy, które uwielbiam ja oraz moje klientki. Uważam LUMISHINE za rewolucję w koloryzacji. Dzięki zawartemu w niej ArgiPlex podczas stosowania nie potrzeba już żadnych dodatkowych produktów odbudowujących włosy. Kolor jest jednolity, trwały, a włosy są lśniące i zdrowe. To widać! Już wiem, że LUMISHINE będzie ulubioną koloryzacją moich klientek, które chwalą ją od pierwszego użycia.

  Małgorzata

  DAY-SPA Małgorzata Bartoszewicz ul. Bacieczki 202A, Białystok

  Zajrzyj do salonu
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach!